KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13789241
nr 1378 9241
Blandteknik
1800-tal, månsken, monogramsignerad EB, "Från Dalarö". Motivet: 15,5x19cm, yttermått inklusive ram: 34x39cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 15 februari 2021
kl 18:28:15
450 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr